Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła

Dzisiaj (08.10.) – obchodzimy XVII Dzień Papieski  pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Z tej okazji zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

Codziennie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do gorliwego udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w tygodniu o 16.30, w niedziele o 10.30.

W piątek (13.10.)o 17.00 Msza św. w intencjach zbiorowych do Bożego Miłosierdzia, które można skalać przed Mszą św. w zakrystii lub do skarbonki pod chórem.

W piątek z okazji „Dnia Fatimskiego” ostatnia w tym roku Procesja Różańcowa ze świecami z kościoła św. Bonawentury na Wzgórze Kalwaryjskie po Mszy św. o 18.00. Wszystkich czcicieli Matki Bożej bardzo serdecznie zapraszamy!

W  sobotę (14.10.) – modlimy się szczególnie za nauczycieli z okazji Dnia Edukacji.
O 11.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów.

W przyszła niedzielę  (15.10.) – kolekta jest przeznaczana na cele remontowe.  Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiarność.

W przyszłą niedzielę na prośbę Ks. Prymasa zbiórka  do puszek na pomoc dla ofiar po wrześniowym  trzęsieniu ziemi w Meksyku.

Wyłożone są kartki na Wypominki za zmarłych. Prosimy o czytelne wypisanie wypominek oraz zaznaczenie, które są wypominkami rocznymi, a które wypominkami jednorazowymi. Wypominki można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym.
Za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych modlimy od 2 do 8 listopada w tygodniu na nabożeństwie o 16.30 i na Mszy św. o 17.00, a w niedziele na nabożeństwie o 8.30 i na Mszy św. o 9.00.
Za zmarłych polecanych w Wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed Mszą Św. o 9.00  oraz w I piątki miesiąca w czasie Mszy św. o 17.00.

Zachęcamy Was bardzo serdecznie do włączenia się w Żywy Różaniec w naszej Parafii. Wypełnione deklaracje oddajemy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Pod chórem do nabycia czasopisma: tygodnik „Przewodnik Katolicki”, miesięcznik Różaniec oraz dla dzieci „Ola i Jaś”. Opłaty za czasopisma składamy do skarbonki.

Wyrażamy wdzięczność za wspólną modlitwę oraz za każde Wasze modlitewne i materialne wsparcie.

Niech Dobry i Miłosierny Bóg Wam i waszym Rodzinom obficie błogosławi, a Matka Boża Różańcowa otacza swoją przemożną opieką.

Z darem modlitwy Bracia Mniejsi Franciszkanie z Pakości - Kalwarii          

Komentowanie jest niedostępne.