Uroczystości Odpustowe w kalwaryjskiej Parafii

Uroczystości Odpustowe w kalwaryjskiej Parafii

W sobotę i w niedzielę (14-15 września) w kalwaryjskiej Parafii w Pakości Odpust ku czci Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Bożej Bolesnej:

W sobotę (14.09.) – przy ołtarzu polowym o 16.30 Różaniec św. O 17.00 Suma Odpustowa ku czci Pana Jezusa Ukrzyżowanego w intencji Parafian i Dobrodziejów. Okazja do Spowiedzi św. od 16.30.

W niedzielę (15.09.) – w kościele kalwaryjskim o 8.30 Różaniec św. O 9.00 Suma Odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej w intencji Parafian i Dobrodziejów oraz w Róży Różańcowej Matki Bożej Bolesnej w naszej Parafii. Po Sumie Odpustowej nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej. Okazja do Spowiedzi św. od 8.30.

Uroczystościom odpustowym w naszej Parafii będzie przewodniczył franciszkanin o. Izydor Schmitchen z Torunia.

Z racji parafialnego Odpustu, w naszym kalwaryjskim kościele można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami (nawiedzenie naszego kościoła, stan łaski uświęcającej po Spowiedzi św., przyjęcie Komunii św., brak przywiązania nawet do grzechu lekkiego oraz odmówienie modlitw: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolnej modlitwy na intencje Ojca Świętego).

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w naszych parafialnych uroczystościach na kalwaryjskim Wzgórzu Miłosierdzia.

Bracia Mniejsi Franciszkanie z Pakości – Kalwarii