Opłatkowe spotkania w Żywym Różańcu

Opłatkowe spotkania w Żywym Różańcu

Spotkania opłatkowe we wspólnocie Żywego Różańca w naszej kalwaryjskiej Parafii odbędą się:
w czwartek 16 grudnia o 18.00 – Róże: Matki Bożej Bolesnej, Matki Bożej  Nieustającej Pomocy, Matki Bożej Częstochowskiej
w sobotę 18 grudnia o 18.00 – Róże: Matki Bożej Fatimskiej, św. Jana Pawła II
Serdecznie zapraszamy!


Żywy Różaniec w naszej Parafii spotyka się w Pierwsze Soboty Miesiąca:

– o 17.00 Msza św. za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca
– po Mszy św. w ramach Pierwszych Sobót Miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokonalnemu Sercu Maryi (Różaniec św. oraz  15-to minutowe rozważanie tajemnic różańcowych.
Raz w miesiącu spotkania formacyjne dla poszczególnych Róż Różańcowych odbywają się w salce.

Osoby  pragnące wstąpić do Żywego Różańca w naszej Parafii (nie muszą należeć  do naszej Parafii), zarówno kobiety jak i mężczyźni (mile widziana także młodzież i starsze dzieci) mogą zgłaszać się w zakrystii lub w biurze parafialnym. Odpowiednie deklaracje znajdują się w kościele na stoliku pod chórem lub na naszej stronie internetowej.

Przygotowując się do Nawiedzenia Obrazu Jasnogórskiego w Archidiecezji Gnieźnieńskiej, tworzymy w kalwaryjskiej Parafii piątą Różę Różańcową pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej, do której bardzo serdecznie zapraszamy! Nawiedzenie Kopii Jasnogórskiego Obrazu w naszej kalwaryjskiej Parafii jest zaplanowane w dniach 2 – 3 czerwca 2022r. Prosimy o modlitwę o dobre przeżycie i liczne duchowe owoce Nawiedzenia.

Zapraszamy do wspólnego odmawiania Różańca św. w naszym kalwaryjskim Sanktuarium: w tygodniu codziennie o 16.30, a w niedziele o 8.15 (poza październikiem).