Oddanie 33 – spotkanie z p. Adrianem Pakułą 07.07.2024r.

Oddanie 33 - spotkanie z p. Adrianem Pakułą 07.07.2024r.

Wczoraj mieliśmy zaszczyt gościć Adriana Pakułę, autora rekolekcji “Oddanie 33”. Pan Adrian wraz z parafianami modlił się i dzielił się swoim świadectwem wiary. Twórca rekolekcji skierował szczególne słowa do naszej wspólnoty parafialnej. Gorąco zachęcał nas do wzięcia udziału w 33-dniowych rekolekcjach przygotowujących do poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w zjednoczeniu z Sercem Jezusa oraz do aktu całkowitego oddania się Matce Bożej. To duchowe doświadczenie może przynieść wiele owoców i umocnić naszą wiarę. Po każdej Mszy świętej można było nabyć książkę “ODDANIE 33”zawierającą rekolekcje, które stanowią cenne źródło duchowego wsparcia dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją relację z Maryją. Dziękujemy Panu Adrianowi za przybycie i dzielenie się swoją wiarą z naszą wspólnotą!